Клініка

Міжнародна мережа центрів хірургії ока проф. Загурського розпочала свою діяльність у 1998 р. відкриттям першої клініки у м. Наленчув (Польща).

Багаторічний досвід, практична діяльність і наукова робота провідних лікарів-офтальмологів у тісній співпраці з досвідченими консультантами країни та світу стали надією та допомогою для багатьох людей із вадами зору.

Професор Загурський у 1991–2006 рр. очолював кафедру офтальмології Медичної академії ім. проф. Крвавіча в м. Любліні. Веде постійну інтенсивну міжнародну діяльність, будучи діючим експертом і членом Міжнародної ради офтальмології та Всесвітньої офтальмологічної академії, є членом і засновником Європейської офтальмологічної академії. Займається проблемами сліпоти в усьому світі та розвитком міжнародних стандартів і програм для професійної підготовки спеціалістів із офтальмології.

У 2002 р. відбулося відкриття другого Центру хірургії ока проф. Загурського у м. Любліні (Польща).
У 2005 р. така клініка з’явилася й у м. Жешуві (Польща).
У 2008 р. відкрито четвертий Центр хірургії ока проф. Загурського у Польщі в м. Кракові. Цього ж року Центр хірургії ока, що у м. Жешуві , увійшов у п’ятірку кращих приватних клінік Польщі.
У 2009 р. Мережа центрів хірургії ока проф. Загурського долає кордони і набуває міжнародного статусу, так як у жовтні відкрився перший в Україні Центр хірургії ока проф. Загурського в м. Луцьку.
В грудні 2009 р. Центр хірургії ока (м. Луцьк) був сертифікований компанією «ТЮФ Рейланд» згідно з Міжнародним сертифікатом ISO 9001:2008.

Колектив клініки під керівництвом професора Загурського постійно освоює найсучасніші методики лікування та діагностики таких складних захворювань очей, як катаракта, глаукома, діабетична ретинопатія, вікова макулярна дегенерація.

Усі клініки обладнані сучасним офтальмологічним устаткуванням останнього покоління. Це дозволяє діагностувати та ефективно лікувати захворювання будь-якого рівня складності.