Про нас

Головна

За статистикою, кількість людей, які мають захворювання судин і системи кровообігу з кожним роком зростає. Стояча або сидяча робота, ожиріння, часті стреси, підвищений тиск - найпоширеніші фактори ризику. Серед найбільш розповсюджених хвороб – варикозне розширення вен, судинні зірочки, купероз, атеросклероз, тромбофлебіт, ламкість капілярів. Разом з тим, більшість пацієнтів, які страждають від захворювань вен в тій чи іншій формі не поспішають звертатись до фахівця, ігноруючи неприємні симптоми. Всі судинні хвороби небезпечні своїми ускладненнями. Продіагностувати та зупинити прогресування хвороби може лише кваліфікований фахівець. Пройти повне обстеження і вилікувати судинні захворювання ви можете в сучасному відділенні флебології Центру хірургії ока проф. Загурського, яка вважається однією з найкращих в Україні.

 

Сучасна флебологія

 

Флебологія (від грецького «флебос» – вена, «логос» – знання, думка) – це наука, яка вивчає будову вен людського організму, фізіологію і патологію венозного відтоку. Флебологія, як розділ судинної хірургії, займається лікуванням (хірургічним, консервативним) і профілактикою захворювань вен.

 

Основні напрямки флебології:

 

  • Варикозна хвороба вен нижніх кінцівок.
  • Посттромботична хвороба.
  • Хронічна лімфовенозна недостатність.
  • Тромбози глибоких вен.
  • Варикотромбофлебіт (тромбози поверхневих вен).
  • Вроджені венозні дисплазії.

 

Відділення сучасної флебології

 

Віділення судинної хірургії в Клініці проф. Загурського - сучасний медичний заклад, оснащений відповідно до європейських вимог, де використовуються безпечні та максимально інформативні методи діагностики, новітнє обладнання і високотехнологічні способи лікування захворювань венозної системи. В клініці працють провідні флебологи. Найвища кваліфікація наших лікарів - гарантія високої ефективності лікування.

 

У відділенні судинної хірургії Клініки проф. Загурського вам доступні наступні методи діагностики і лікування:

 

  • Ультразвукове дуплесне сканування вен - найкращий на сьогодні метод діагностики судинних захворювань. Ультразвукова доплерографія з кольоровим кодуванням потоків крові дозволяє виявити варикозну хворобу на будь-якій стадії. УЗД-діагностика дає можливість лікарю-флебологу наочно побачити стан венозного русла і підібрати найбільш ефективний спосіб лікування.
  • Склеротерапія - "запаювання" уражених варикозною хворобою вен. Сучасний метод, який дозволяє лікувати судинні захворювання без оперативного втручання. Дає чудовий косметичний ефект.
  • Радіочастотна мікротермокоагуляція. Косметичний метод видалення «судинних зірочок» на ногах і обличчі, який вважається одним із найбільш ефективних на сьогоднійшій день. 1-2 сеансів радіочастотної коагуляції достатньо щоб назавжди позбутись куперозу і судинних зірочок без побічних ефектів.
  • Хірургічне лікування варикозної хвороби - радикальний, але в деяких випадках повністю виправданний захід. Наявність сучасного устаткування і ультратонких інструментів, одноразових лазерних зондів, а також висока кваліфікація лікарів-флебологів Клініки проф. Загурського дозволяють досягти найкращих результатів, що підтверджують тисячі успішних операцій.

 

Лікування підбирається індивідуально для кожного пацієнта. Якщо ви шукаєте найкращу Клініку флебології в Україні, записуйтесь на прийом у відділення судинної хірургії проф. Загурського. Пам'ятайте, що флеболога варто відвідувати навіть з ціллю профілактики, адже всі судинні захворювання легше попередити, ніж боротися з ознаками варикозних вен і ускладненнями.