Лікування

Лазерне лікування вен (ЕВЛК)

Внутрішньосудинна лазерна коагуляція (ЕВЛК) - один із сучасних методів лікування варикозу і повноцінна альтернатива традиційним операціям. Ще 10 років тому варикозну хворобу нижніх кінцівок в 90% випадків лікували хірургічними методами, тобто вражені варикозом вени видалялись, що потребувало госпіталізації хворого, загальної анестезії, накладання швів і довготривалого перебування в лікарні для реабілітації. Сьогодні ситуація змінилась кардинально: в 90% випадків проявів варикозної хвороби лікування проводиться малотравматичними методами (через мікропроколи) без госпіталізації. ЕВЛК визнана найефективнішим методом лікування варикозної хвороби у всьому світі. Ці сучасні методики вже понад 2 роки успішно використовуються і у відділенні судинної хірургії Центру хірургії ока проф. Загурського.

 

Результат проведення ЕВЛК залежить від професіоналізму флебологів, які проводять операцію, від якості медичного устаткування та інструментів, а також від стерильності приміщення. До вибору клініки слід віднестися серйозно. Ніколи не погоджуйтесь на лазерне лікування судинних «зірочок» і варикозних вен в неспеціалізованих установах (косметичних кабінетах, маніпуляцій них кабінетах). Лазерна коагуляція хоч і вважається малоінвазивною операцією, але потребує досить серйозного підходу. Таке лікування варикозу може проводити лише лікар флеболог (судинний хірург) в умовах операційної та після повної діагностики, що включає в себе обов’язкове проведення УЗ-діагностики вен.

 

Ендовенозна лазерна коагуляція варикозних вен

Через маленькі проколи на гомілці, або стегні у просвіт ураженої (розширеної) варикозом вени вводиться лазерний провідник. Лікар-флеболог слідкує за просуванням світловоду в режимі реального часу за допомогою УЗД апарату. Потім включається лазерне випромінювання, яке діє саме в місці ураження, що приводить до надійного "склеювання" вени. Метод ЕВЛК дозволяє уникнути травматизації нервових закінчень і лімфатичних судин, що знаходяться поруч з варикозною веною. Чутливість шкіри після процедури не втрачається.

 

 

Іноді ендовенозна коагуляція поєднується з естетичною мініфлебектомією (видаленням дрібних венозних гілок із мікропроколів шкіри) та склеротерапією. Після первинного огляду та УЗД обстеження  лікар-флеболог індивідуально підбирає найбільш ефективний і безпечний метод лікування для кожного пацієнта.

 

Лазерне лікування вен в Клініці проф. Загурського

  • Операційна: Найвищий рівень стерильності забезпечується трьохступеневою системою очищення повітря з надтонкими бактерицидними НЕРРА-фільтрами. Варто відзначити, що операційна Центру хірургії ока проф. Загурського не має аналогів в Україні - її стіни вкриті безшовним антибактерицидним і антисептичним матеріалом «CORIAN» (Бельгія).
  • Обладнання: Для лікування варикозу вен використовується малоінвазивна лазерна методика останнього покоління. Радіальне випромінювання, довжина хвилі якого 1470 нм, призводить до повної коагуляції судини, що гарантує високу ефективність ЕВЛК. Під час операції використовують тільки одноразові лазерні провідники фірми Bioliteс, всі маніпуляції проводяться під УЗД-контролем.
  • Лікарі: У відділенні судинної хірургії клініки проф. Загурського працюють провідні лікарі-флебологи, які проходили стажування в Німеччині, Латвії, Голандії та Польщі. Будучи членами Європейського і Балтійського товариства флебологів, спеціалісти активно впроваджують новітні технології лазерного лікування варикозу в Україні.

Лікування варикозу вен лазером: переваги

Метод лікування варикозної хвороби лазером відрізняється високою ефективністю і має широкі можливості комбінування з іншими сучасними методиками, що дозволяє досягти позитивного результату максимально швидко.

 

Переваги лазерного лікування варикозної хвороби методом ЕВЛК:

 

  • Мала травматичність. Лазер діє локально - тільки на стінку ураженої судини. Інші тканини не пошкоджуються. ЕВЛК дозволяє одночасно провести лікування варикозу на обох ногах.
  • Відсутність больових відчуттів. Процедура проводиться під місцевою анастезією. Пацієнт відчуває тільки легенькі поколювання під час введення анестетика в тканини навколо судини. Маніпуляції проходять швидко, просто і безболісно.
  • Відмінний косметичний ефект. На шкірі не залишається жодних слідів.
  • Безпека. Використаня одноразових світловодів і високий рівень стерильності операційної виключає можливість інфікування пацієнта. Всі маніпуляції проводяться під ультразвуковим контролем.
  • Швидке відновлення. Одразу після операції пацієнт самостійно може йти додому і швидко повернутись до звичного способу життя.

 

Крім візуального і косметичного ефекту, пацієнти відзначають, що зникає біль, набряк і перестає турбувати постійна втома ніг.

 

До операції

 

1 місяць після операції

 

Не варто відкладати лікування. Якщо ви знаходитесь в зоні ризику або при появі перших симтомів варикозу, зверніться в клініку проф. Загурського. Дізнайтесь скільки коштує внутрішньосудинна лазерна коагуляція на сайті і записуйтесь на попередню консультацію до флеболога за телефоном (0332) 77 00 88.